info@balonburada.com

TEKLİF AL SİPARİŞ TAKİP
Şi̇şme Yol Kemerleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Blog
25 Temmuz 2020, Cumartesi
Şişme Yol Kemerleri
Pnömatik Reklam Balonları, markanızı her türlü açık hava etkinliğinde tanıtmak için mükemmel bir çözümdür. Onlarla birlikte logonuz fark edilir ve hatırlanırken kalabalığın kafalarının üzerinde görünecektir.
Şişme Yol Kemerleri

Şişme Yol Kemerleri

Reklamınızı milyonlar görsün

Şişme Reklam Yönetimi, müşterilerimizin en sık tercih ettiği seçimdir. Yollar için oranlarının uyumu, onu çok tatmin edici hale getiriyor. Maratonlar, koşular, yarışlar ve etkinlik giriş alanları için mükemmel bir seçimdir. Eğimler de üst baskı yapılabilir, kapının geri kalanından farklı renk ve görüntülerle kaplanabilir ve estetik açıdan çekici olur.

 

Reklam kapılarınızı özelleştirin
Sunduğumuz her reklam kapısı altı yükseklik ve genişlik varyasyonunda mevcuttur – en küçük kapılar 2 x 2 m, en büyük kapılar 8 x 5 m’dir. Her türlü reklam kapısının ücretsiz fiyatlandırmasını sunuyoruz ve önerilerinizi bize vermenizi öneririz.

 

Bir reklam geçidinin hangi işlevleri vardır?
Reklam kapılarının çeşitli işlevleri vardır. Her şeyden önce, herkesin dikkatini hemen çeken etkili reklamlar taşırlar. Ayrıca büyük festivallerde çok karakteristik bir noktadır – böyle bir kapının yanında bir toplantı planlayarak kişinin arkadaşlarını kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, maratonlar sırasında bitiş çizgisi olarak hizmet ederek pratik bir işleve sahiptirler.

 

Müşterilerinizi girişte karşılayın – logonuzla kapılarımız en verimli reklam stratejisidir.
Müşterinizin dikkatini her türlü etkinlikte en iyi tanıtımı garanti eden kapıya çekmede uzmanız.

Kapıdaki logoyu değiştirmeniz mi gerekiyor? Sorun değil! Her üst baskı değiştirilebilir bir afiş üzerinde yapılabilir. Bu şekilde, aynı reklam kapısı bir etkinlikte bir başlangıç ​​kapısı ve başka bir etkinlikte bir bitiş kapısı olarak kullanılabilir!

 

Ürünlerimiz en kaliteli, estetik çekicidir. Her zaman insanların dikkatini çekmeyi ve ürünlerimizi zamanında teslim etmeyi başardık. Ayrıca taşınması ve çalıştırılması da kolaydır.

 

Bir reklam kapısı aşağıdakiler için mükemmel bir fikirdir:

her türlü açık hava etkinliği,
tüm sezonlar,
tüm hava koşulları.
Markanızı öne çıkarmanın başka benzersiz yollarını mı düşünüyorsunuz?
Ayrıca reklam çadırları, reklam kapıları, bayraklar ve diğerleri sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın