info@balonburada.com

TEKLİF AL SİPARİŞ TAKİP
Şi̇şme Oyun Parkı
Buradasınız: Anasayfa / Blog
14 Ağustos 2020, Cuma
Şişme oyun parkı
Şişme oyun parkı en uygun fiyatlarla fabrikadan halka
Şişme oyun parkı

Şişme oyun parkları çok merak edilen ve aşırı ilgi gören ürünlerimiz arasında yer almaktadır.
Çocuklar oyun oynayarak çevrelerini tanırlar. Ve çocukların enerjilerini tüketmeleri için şişme oyun parkları birebirdir. Çocuklarımız bu tarz renkli ve eğlenceli parklarda oynamaktan çok keyif alır ve eğlenirler. Asla bırakmak istemezler. Çünkü onlar için aşırı keyif verici ve eğlencelidir. Enerjilerini attıktan sonra akşamları çok rahat bir uyku uyuyabilirler.
Unutmamak lazım ‘ oyun çocuklarımızın işidir ‘ bu sebepten dolayı tamamen yerli üretim olan Balon burada şişme oyun parkları çokça tercih edilir. Çocuklarımız her şeyin en iyisine ve tabi ki en kalitelisine layıklar. Bu sebeple kullanılan materyal koku ve oksit yapmayan ve aynı zamanda yenebilir nitelik REACH uyum belgesine sahiptir. Materyal UV ışınlarına karşı en ileri teknoloji ile Alman Mehler Haku tarafından üretilmektedir. Kullanılan malzeme DIN 14001 belgesine sahip olduğundan uluslararası alev yürümezlik özelliklerine sahiptir.
Ürün tesliminde ürün ile birlikte bir adet şişirme motoru ve tamir kiti verilmektedir ‘’her ürün için birer adet ‘’ olacak şekilde.
Ürünü ayakta tutan hava olduğu için motorun sürekli çalışması gerekmektedir. Hava motorunu istediğiniz zaman kapatıp ürünü katlayıp farklı bir bölgeye farklı bir alana taşıyabilirsiniz. Portatiftir sadece fişe takıp çalıştırabilirsiniz. Kullanmadığınız zaman kolaylıkla kaldırabilirsiniz.
Renk sınırlaması ve olmayan model sınırlaması olmayan şişme oyun parklarının tasarımını kendiniz de yapabilirsiniz. Her şey sizin geniş hayal gücünüze kalmış.
Bölgenizde şişme oyun parkının olmaması size yeni bir iş fırsatı sunar. Uzman ekibimizle birlikte alanınıza keşif yapabilir, sizin için muhteşem fikirler sunabiliriz.
Ayrıca ürünlerimizin üzerine dijital baskı yapabiliyor olmamız sizin için yeni bir reklam alanı yaratır.
Ticari amaçla kullanıldığı gibi kendi evinizin bahçesinde de kullanabilirsiniz.
Dev bir kaydırak bir zıp zıp oyun parkı ya da şişme bir disko çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden bir şişme oyun parkı vazgeçilmez bir oyun parkı çocuklarınız güven içinde şişme oyun parkı ile oynarken sizler de rahatlıkla kahvenizi içebilirsiniz.
Hiçbir bakım gerektirmeyen gerek olmadıkça kaldırılabilen bu yapının avantajları saymakla bitmiyor.
Siz değerli müşterimiz için Türkiye’de kullanılabilecek en kaliteli malzemeden ürettiğimiz şişme oyun parkları gerek çocuklar için gerek büyükler için çok ilgi çekici bir üründür. Ticari amaç için de kullanılabilen şişme oyun parklarımızı şehir şehir çok kolay gezdirebilirsiniz. Kurulumu maksimum 5 dakika sürmektedir. Kaldırılması için motoru kapatıp ürünü üretirken koymuş olduğumuz fermuarı açmak gerekir. Ürünün tamamen inmesi ise büyüklüğüne göre değişir orta boyutlu bir ürün ise maksimum 10 dakika sürmektedir. Sizlerde en uygun fiyatlarla Balon burada farkı ile şişme oyun parklarından faydalanmak isterseniz mutlaka bizimle iletişime geçin.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın