Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Şişme reklam çadırları
Fabrikadan halka sunduğumuz özel üretim olan Şişme reklam çadırları
Şişme oyun parkı
Şişme oyun parkı en uygun fiyatlarla fabrikadan halka
GEL GEL REKLAM BALONU
Türkiye'nin lider şişme reklam balonu üreticisinden en prestijli reklam çalışmaları
GEL GEL REKLAM BALONLARI
İŞLETMENİZ İÇİN SIRADIŞI REKLAM BALONLARI
Şişme Oyun Parkları
çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği temalı oyun parklardır. İçerik ve renkleri sizler belirleye bilirsiniz. Sağlığa zararlı olmayan metaryellerden üretilmektedir. Kolay temizlenmektedir. Kurulumu ve ürün toplanması basit ve hızlıdır. Yüzlerce çeşit model
Şişme Dev Ekranlar
Dev boyutlarda toplu olarak gösterim veya reklam gibi amaçlar da kullanama müsait bir üründür. Bir adet motor ile şişmektedir. Rahatlıkla kurulur ve toplana bilirsiniz. Standart ve özel ölçüleri vardır.
Şişme Dekoratif Balon
Dekoratif Balonlar Işıklı Dekor Balonlar Sınırlı alan için mükemmel reklamcılık çözümü. Bir Şişme Direk, alan sınırlı olduğunda reklam için mükemmel bir çözümdür. Aynı zamanda şişme reklamların en ekonomik şeklidir. Kullanımlarına bağlı olarak iki tür yapı vardır: dış mekan kullanımı için bir direk ve iç mekan kullanımı için bir hızlı bağlantı.
Şeffaf Kar Küreleri
Şeffaf Dev Kar Küreleri ister tanıtım amaçlı isterseniz ürün tanıtım amaçlı stant olarak kullanılabilen bir üründür. Modellerine göre 2, 3, 4, 5, 6 metre çap ve alçak yada yüksek tabanlı olarak üretilir. kurulumu kolaydır.
Gel Gel Balon Adam
İşletmenizi daha fazla tanımak ister misiniz? Bu ürün sizi çok iyi reklamınızı yapacaktır. 2.5 m ve 3 m gibi iki farklı boyutlarda üretilmektedir. Kumaş üzerine yapılan 1440 DPI dış mekan dijital baskı ile uzun süre solmadan aynı kalacaktır. Karanlık ve gece kullanımı için içinde bir adet 18 Watt LED bulunmaktadır.
Şişme Yol Kemerleri
Pnömatik Reklam Balonları, markanızı her türlü açık hava etkinliğinde tanıtmak için mükemmel bir çözümdür. Onlarla birlikte logonuz fark edilir ve hatırlanırken kalabalığın kafalarının üzerinde görünecektir.
Şişme Çadırlar
Şişme olarak üretilen model çadırlar dır. 4, 6, 8 ayaklı, dome, depo amaçlı, taziye, kan alma, igloo, creative gibi başlıca modeller şeklinde üretilmektedir. Bir adet motor ile şişmektedir. Hızlı kurulur ve toplanır.
Şişme Reklam Balonları
Pnömatik Reklam Balonları, markanızı her türlü açık hava etkinliğinde tanıtmak için mükemmel bir çözümdür. Onlarla birlikte logonuz fark edilir ve hatırlanırken kalabalığın kafalarının üzerinde görünecektir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın