LedBox, Light Box – Işıklı Tabela

Işıklı tabelada teknoloji ve görselliğin birleştiği son nokta Light(LED)-box – Işıklı Tabela çeşitlerimizi görmek ve size özel farklı ve özel projelerimiz için bizi arayın.

Klasik ışıklı panolara göre daha pratik, daha performanslı ve daha uygun maliyetli Light(LED)-box tabelalar kullanıcısına sağladığı yararlar sebebiyle kısa sürede popüler hale gelmiştir. Kolayca değişen görsellerinin kalitesi ile çok başarılı sonuçlar elde edilen bu tabelalar ışıklı ya da ışıksız olarak da kullanılır. Ancak ışıklı yani LED aydınlatmayla çerçevelenmiş bu tabelada yer alan reklam görseli birçok tabela çeşidine göre de daha fazla dikkat çekici hale gelir.

Lightbox – ışıklı kutu tabelalar, ışıklı tekstil baskı, ledbox, lightbox, tekstilbox gibi isimlerle de adlandırılır. Kumaş üzerine UV baskı ile yapılan bu tabelalardaki kumaşın ışık geçirgenliğinin çok iyi olması, klasik arka plan aydınlatmalı tabelalara göre çok daha iyi performansı sağlayarak onların yerine iyi bir alternatif olmuştur.

Lightbox tabelaların yanları alüminyum veya ahşap kasadan imal edilir. Eğer duvara monte olacak ise arka tarafına ledler döşenir. Ön ve arka tarafta baskı olacaksa yan kısımlarına ledler döşenir. Bu tabelalar tek taraflı olabildiği gibi çift taraflı ya da askılı ya da ayaklı olarak da isteğe bağlı şekilde imal edilir.

Kumaş, çerçevenin üstüne silikon sıkı bir şekilde gerilir. Pürüzsüz şekilde gerilen kumaş ve kaliteli baskı ile görseller daha net görülürken renkler de daha canlı şekilde ortaya çıkar. Bu da tabelanın fark yaratan, dikkat çeken bir tabela haline gelmesini sağlar.

Balon Burada reklam tabela hizmetlerinde en son teknolojik çözümlerimizle ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

Bir cevap yazın