Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
YÜKSEK KALİTELİ MALZEME KULLANIYORUZ
Ürünlerde kullanılan malzemeler genelde piyasa tabir ettiğimiz malzemeler ile üretilir.Ürünlerin daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olmaları için son teknoloji ithal malzemeler ile üretilmelidir. Havalı İşler her yaptığı iş için en doğru malzemeyi seçmektedir.
ÖZGÜN ve SINIRSIZ TASARIM
Oyun parkı, çocuk parkı, alan kapatma, yer balonu, şişme çocuk parkı ürünleri için stabil ve gösterişli olmasına dikkat eden firmamız, çalıştığı firma ve şahısların daha iyi bir show yapmaları için en doğru ürünleri tasarlar ve müşterileri için en doğru dizaynı sunar.
FİYAT ve PERFORMANS
Rekabet ortamında ekonomik koşullar göz önüne alınarak müşterilerimizin doğru ürünleri doğru fiyatlara ne alan açısından almalarını ilke edinmiş firmamız, müşterilerine performans ve fiyat olarak en doğru ürünleri sunmayı ilke edinmiş ve bayilerine kar marjı oldukça az tutmaktadır.
TECRÜBE
İşimizle ilgili engin tecrübeye sahip olmamız ve yaptığımız işi seviyor olmamız bize her geçen gün yeni müşteriler kazandırmakta ve eski müşterilerimizin geri dönüşünü çoğaltmaktadır. Yeni mecralar ve yeni müşteriler kazanmayı hedefleyen politikamız sayesinde kaliteli müşteri ve kaliteli işler sahibi oluyoruz.
ARGE
Sektörün isim babası ve anahtar kelime belirleyicisi olmanın verdiği onur ve gururla yaptığımız işin bilincinde olmakta ve hergün yeni fikirler, yeni sektörler keşfetmeye çalışıyoruz. Yaptığımız AR-GE çalışmaları sayesinde eksiksiz hizmet ve kaliteli ürünler üretiyoruz. Alan Kapatma sistemleri.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın